Главная Новости

Відеокамери в школах і навчальних закладах

Опубликовано: 14.11.2017

Системи відеоспостереження в навчальних закладах мають великий попит в Сполучених Штатах Америки і у Великобританії. В Україні на даний момент, в навчальних закладах і школах відеоспостереження використовується рідко. Всі батьки, які відправляють своїх дітей в школу, сподіваються на те, що їхня дитина від школи візьме тільки корисні дані для свого життя. Але часто буває не зовсім так. І батьки не мають можливості вчасно відреагувати на несприятливу ситуації.

Конфлікти між учнями і викладачами або бійки між учнями, злодійство, продаж наркотиків це ті моменти, які відволікають учнів від навчання і не сприятливо впливають на їх стан. Виникає питання, яким чином можна скоротити кількість таких ситуацій в сфері освіти? За допомогою відеоспостереження можна домогтися поліпшення ситуації і підвищити рівень безпеки. Відеокамери дають можливість зрозуміти, на скільки професійно викладач навчає студентів і як учні дотримуються графіка навчання і дотримуються дисципліни. Ця інформація дає можливість, підвищить рівень професіоналізму викладачів і рівень навчання студентів. Буває так, що студент може провокувати вчителя на конфлікт, прямо посеред уроку. Це негативно впливає на дисципліну і поведінку інших студентів і зриває урок. Тому в таких випадках можна швидко вжити заходів з цього приводу.

З чого складається відеосистема? Певна кількість відеокамер, монітор, на який виводиться картинка з відеокамер, карта пам'яті, відеореєстратор, інтернет. Кількість відеокамер залежить від розмірів школи або навчального закладу і від потреб, які очікуються від відеоспостереження. Місця, в яких необхідно обов'язково встановлювати відеокамери це: вхід і вихід з приміщення і місця де велике скупчення учнів на перервах. Усередині відеокамери зазвичай встановлюються в коридорах, їдальні, спортзалі, в кабінетах і класах. Ще систему відеоспостереження можна налаштувати на зйомку і запис даних в певний час, наприклад, на перервах або коли спрацьовує датчик руху. Статистики інших країн, які застосовують в своїх навчальних закладах систему відеоспостереження, говорять про те, що такі системи сприятливо впливають на галузь освіти. Навіть деякі батьки готові профінансувати відеоспостереження, так як хочуть підвищити рівень безпеки своєї дитини. Відеоспостереженя допоможе службі охорони розуміти що відбуваеться в різних куточках школи.

rss