Od A do Z. 30 sposobów świętowania Nowego Roku: gdzie, jak, z kim

Catherine Ushahina   Popularna mądrość mówi, jak świętować Nowy Rok, więc wydaj go
Catherine Ushahina

Popularna mądrość mówi, jak świętować Nowy Rok, więc wydaj go. Można się z tym kłócić lub zgodzić. Ale główne pytanie, gdzie, jak iz kim spotkać główną noc roku, pozostaje otwarte.

Zdecydowaliśmy się pomóc w wyborze. W tym artykule zebrano 30 sposobów na uczczenie Nowego Roku.

Więc zacznijmy?

I w autobusie. W sylwestra można wypożyczyć autobus, udekorować go, zrobić przekąski, wybrać muzykę i jeździć po mieście przez całą noc, odwiedzać przyjaciół i odwiedzać miejsca, w których odbywają się festiwale folklorystyczne.

W sylwestra można wypożyczyć autobus, udekorować go, zrobić przekąski, wybrać muzykę i jeździć po mieście przez całą noc, odwiedzać przyjaciół i odwiedzać miejsca, w których odbywają się festiwale folklorystyczne

Źródło

B anya. Bohaterowie słynnego filmu co roku chodzą do łaźni, dlaczego nie powtórzysz ich ścieżki? Spotkanie Nowego Roku w łaźni parowej jest przydatne nie tylko dla ciała, ale także dla duszy. Kąpiel pomaga się zrelaksować, złagodzić zmęczenie i pozostawić wszystko złe w ciągu ostatniego roku. Ponadto jest to świetny sposób na rozgrzanie się, zapamiętanie rosyjskich tradycji i zorganizowanie niezwykłej sesji zdjęciowej Nowego Roku :)

Do grzbietu górskiego. To miejsce jest idealne dla romantycznych natur, które są dla ciebie z naturą. Wyobraź sobie: dokładnie o północy stoisz na szczycie, rozglądasz się i czujesz całą wielkość i piękno natury. Elbrus, Góry Kaukazu lub Kilimandżaro ... Tylko ty wybierasz.

Park miejski. Spotkanie Nowego Roku w parku jest również bardzo romantyczne i jednocześnie budżetowe. Możesz zabrać ze sobą składany stolik, krzesła, grzane wino w termosie, szampan, mandarynki, świece i latarnie i udać się do parku na pół godziny przed Nowym Rokiem. Wśród drzew i światła latarni poczujesz się jak w śnieżnej bajce.

Źródło

Wioska W Nowy Rok możesz udać się do wioski do swoich krewnych lub wynająć dom (pokój) od kogoś z okolicznych mieszkańców. Z dala od zgiełku miasta, możesz naprawdę cieszyć się urokiem tego rodzinnego wypoczynku. To tutaj pośród pokrytych śniegiem pól i małych domków na bokach można chodzić na nartach, rzeźbić bałwanki, wygrzewać się w ciepłym piecu i pić herbatę z samowara. Co może być ładniejszego?

Co roku Olivier, mandarynki i śledzie pod futrem. Tradycyjny Nowy Rok z rodziną to dobra opcja. Możesz odwiedzić swoich rodziców, dziadków lub zebrać cały dom i spędzić wielkie rodzinne wakacje z główną postacią Nowego Roku - tatą przebranym za Świętego Mikołaja.

Źródło

Yo Lka Chodzi o drzewo wielkiego miasta, wokół którego koncentrują się wszystkie festiwale ludowe. Będzie rozrywka nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci, które chętnie wezmą udział w konkursach i igraszkach w lodowym mieście.

Życzenia Umów się na noc pragnień. Niech każdy członek rodziny (gość) napisze swoje małe życzenie na kartce papieru i przekaże je na tydzień przed świętem. Zgadzam się z góry, aby nie myśleć o czymś niepraktycznym. W sylwestra Święty Mikołaj lub inna wspaniała postać może otrzymać życzenia z magicznego pudełka i natychmiast je wykonać. To święto jest szczególnie zabawne dla dzieci.

Dobranoc piżamy. Kto powiedział, że w Sylwestra wszyscy powinni zdecydowanie być na paradzie. W tym roku spróbuj przeciwstawić się tradycjom i urządzić ciepłą, przytulną noc piżamy z grzanym winem, mandarynkami i słodyczami. Nie zapomnij zaopatrzyć swoich gości w miękkie koce, poduszki i puszyste niedźwiedzie :)

I intrygujący pokaz fajerwerków w Australii. W Sydney odbywa się corocznie największy na świecie pokaz sztucznych ogni. Niebo błyszczy, ryczy i maluje się we wszystkich kolorach tęczy - czego jeszcze potrzebujesz w Nowym Roku? W świąteczną noc mieszkańcy i goście miasta wynajmują łodzie i udają się do portu. Właśnie tam rozgrywa się najbardziej niezapomniany pokaz świetlny nad ich głowami.

Świetne miejsce dla wszystkich fanów fajerwerków!

Świetne miejsce dla wszystkich fanów fajerwerków

Źródło

H orik, biedny Yorick lub teatralny Nowy Rok. Oryginalnym sposobem świętowania Nowego Roku jest zorganizowanie produkcji teatralnej w Twoim domu. Rozpocznij trening za około dwa tygodnie. Wybierz dobrą sztukę sylwestrową lub świąteczną, przygotuj zestawy i kostiumy, poproś wszystkich uczestników spektaklu, aby nauczyli się ich ról i próbowali wszystkiego. Pamiętaj, aby przygotować i wydrukować karty zaproszeń do pracy dla swoich gości i rozpowszechniać je z wyprzedzeniem. A potem - zaczyna się prezentacja!

K rysh. Kolejne niezwykle romantyczne miejsce. Możesz ustawić świąteczny stół na dachu, udekorować wszystko wokół i urządzić wielką imprezę, albo po prostu pójść na dach z okularami 10 minut przed Nowym Rokiem i spędzić tam ostatnie chwile roku. Oglądanie setek świateł w oknach w tym samym czasie i zrozumienie, że każdy z nich świętuje święto jest tak magiczne.

Oglądanie setek świateł w oknach w tym samym czasie i zrozumienie, że każdy z nich świętuje święto jest tak magiczne

Źródło

L ec. Opcja dla tych, którzy nie boją się zamrozić. Nowy Rok w namiocie lub w domu w lesie nie może być zły. Świeże powietrze, ogromne rozgwieżdżone niebo i płatki śniegu fruwające nad głową ...

Ruda M. Dla tych, którzy są zamrożeni w oczekiwaniu na coroczny cud, najlepszym miejscem do świętowania jest wybrzeże morskie. Wśród palm, ciepłej bryzy i muszli poczujesz się naprawdę szczęśliwy.

H och w czerwonych kolorach. Głównym kolorem nadchodzącego roku koguta jest czerwony. Spraw, by ten kolor był motywem przewodnim twojej uczty. Pozwól, aby stroje, nakrycie stołu, prezenty i wystrój były urządzone w różnych odcieniach czerwieni. Szkarłatna, marchewka, marenovo, burgund, tytian, karmazyn, masseka ... Paleta jest bardzo zróżnicowana. Przy okazji, konkursy, które pomogą Ci zanurzyć się w symfonii kolorów, będą doskonałym dodatkiem do twoich świątecznych kolorów.

O karnawale! Innym sposobem na dobrą zabawę w Nowym Roku jest pójście na imprezę kostiumową lub zorganizowanie jej w domu. Wakacje będą jeszcze bardziej zabawne, jeśli spróbujesz wymyślić i stworzyć kostium dla siebie.

Wakacje będą jeszcze bardziej zabawne, jeśli spróbujesz wymyślić i stworzyć kostium dla siebie

Źródło

Zamówienie Czy kiedykolwiek spotkałeś Nowy Rok w pociągu? Świetny pomysł na świętowanie dla odważnych. Zegar pod kołami, migoczące światła za oknami i niekończący się romans z pociągiem. Dostarczane są nowe znajomości, przynajmniej z dyrygentem. A jednak - emocjonalna rozmowa i pachnąca herbata z mandarynkami.

R io de Janeiro. W Rio! To tam co roku organizują największą imprezę noworoczną na świecie. Ponad 4 miliony ludzi jest ubranych na biało na 4-kilometrowej plaży Copacabana. Tańce, fajerwerki i ogromne żywe białe morze z zapalonymi zapalniczkami i ekranami telefonów komórkowych.

Tańce, fajerwerki i ogromne żywe białe morze z zapalonymi zapalniczkami i ekranami telefonów komórkowych

Źródło

Z ahara. Dziś Nowy Rok można znaleźć nawet na pustyni, a raczej w karawanie przechodzącej przez Saharę! Aby przeprowadzić tak niezwykłe przedsięwzięcie, wystarczy zarezerwować wycieczkę pustynną po Maroku (10 dni) i wypożyczyć wielbłąda. Wśród niekończących się piasków Nowy Rok wydaje się szczególnie niesamowity!

Źródło

T yumen i gorące źródła. Prawdziwa egzotyka w mroźnej zimie: temperatura za oknem wynosi -25 -30 stopni, wokół pada śnieg, a chmury wody podnoszą się z wody. Spotykacie Nowy Rok nie w stroju wieczorowym, ale w kostiumie kąpielowym.

Miej Borka. Umów się na prawdziwe sprzątanie w Sylwestra. Tak, tak, nie zdziw się. To jest dokładnie to, co robią mieszkańcy Edynburga. Wyrzuć z domu wszystkie niepotrzebne rzeczy w Sylwestra. Możesz zamienić to pozornie nudne zadanie w prawdziwą misję dla siebie i swoich gości. Ułóż grę „12 niechcianych rzeczy” - ukryj w domu 12 przedmiotów, które należy wyrzucić i zaoferuj gościom, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi tu i tam, aby znaleźć je wszystkie. To jest zabawne!

Niech każdy, kto cię odwiedza, zabierze ze sobą kilka niepotrzebnych rzeczy - zbuduj niezwykłą choinkę NG ze wszystkich tych śmieci, a następnie zorganizuj z nią sesję zdjęciową. Pod koniec tej akcji możesz bezpiecznie zabrać wszystkie śmieci do kosza.

F onariki. Zorganizuj noc chińskich papierowych lampionów. O północy wyjdź na zewnątrz i rzuć świecące cylindry wysoko na niebie. Nie zapomnij o życzeniu :)

Źródło

X Ruschevka . Kto powiedział, że w domu jest źle? Nie ma lepszego miejsca na świętowanie Nowego Roku niż małe przytulne mieszkanie. To tam najlepiej pożegnać się ze smutkiem minionego roku i otworzyć drzwi na nowe radosne chwile. W tym roku będzie ich mnóstwo. Obiecujemy :)

Cieplarnianych gałęzi C. Dla tych, którzy tęsknili za latem. W sylwestra dotarcie do takiego miejsca nie jest łatwe, ale jeśli naprawdę chcesz, możesz zorganizować próbę Nowego Roku z wyprzedzeniem. Wśród jasnych pachnących kwiatów zaczynasz wierzyć w piękność jeszcze bardziej, a więc, aby pójść do szklarni, na przykład, po południu 31 grudnia to świetny pomysł. Tam możesz dostać swoją porcję lata i szarżę radości, która potrwa długo.

Świetna wycieczka do Wielkich Ustiug. Dobra opcja dla rodzin z dziećmi. Nowy Rok wizyty Świętego Mikołaja na pewno zostanie zapamiętany i zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Nowy Rok wizyty Świętego Mikołaja na pewno zostanie zapamiętany i zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych

Źródło

Sh inteligentny bar karaoke. Świetne miejsce dla miłośników piosenek przed świtem i hałaśliwymi przyjęciami. Tutaj, w ciepłej firmie, możesz jeszcze raz wykazać się talentem i naprawdę dobrze się bawić.

Schie asteer. To miejsce, w którym Nowy Rok na pewno będzie najlepszy. Niech każdy z nas odwiedza go wiele razy w nadchodzącym roku.

B, b i, b. Opcje uroczystości dla najbardziej odważnych i zdesperowanych :)

E yfel tower. Najbardziej romantycznym miejscem do świętowania Nowego Roku jest Paryż Champs Elysees z widokiem na noworoczną Wieżę Eiffla. Tysiące fajerwerków szybują nad nim w świąteczną noc. Wspaniały widok!

Wspaniały widok

Źródło

Yu Moristic Nowy Rok. Dobre dowcipy podnoszące na duchu wszystkich, zwłaszcza w święta. Niech Jego Wysokość Humor rządzi sylwestrem w twoim domu. Przygotuj dowcipy i żarty, pamiętaj o zabawnych historiach, które przytrafiły się tobie i twoim bliskim w tym roku, poproś dzieci i gości o pokazanie zabawnych scen, zobacz najgorętsze problemy KVN. A potem noc zamienia się w prawdziwe święto zabawy!

Rozumiem. Ułóż nowy rok w japońskim stylu. Kuchnia japońska, kimono, sake ... I mnóstwo dzwonków, które powinny rozbrzmiewać o północy. W Japonii, w godzinie X, zwykle dzwoni się 108 razy. Tam w jednej chwili wszystkie dzwonnice lokalnych świątyń rozpoczynają swój święty gong. Fascynująca akcja! Spróbuj powtórzyć :)

Spróbuj powtórzyć :)

Źródło

Szczęśliwego Nowego Roku!

List motywacyjny stąd .

Więc zacznijmy?
Bohaterowie słynnego filmu co roku chodzą do łaźni, dlaczego nie powtórzysz ich ścieżki?
Co może być ładniejszego?
Niebo błyszczy, ryczy i maluje się we wszystkich kolorach tęczy - czego jeszcze potrzebujesz w Nowym Roku?
Kto powiedział, że w domu jest źle?